Indra Krecere ir dzimusi Rīgā un jau kopš bērnības viņu iespaido mīlestība pret kultūru un mākslas vēsturi. Viņa dziļi iespaidojuši Van Deika, Rembranta, Rafaēla un Mikelandželo darbi Ermitāžas muzejā Sanktpēterburgā, kad viņa bija tikai septiņi gadi. Līdzīgu pieredzi māksliniece piedzīvoja pirmo reizi apmeklējot Venēciju, Romu, Asīzi un īpaši Florenci, jau pieaugusi.. Kopš bērnības Indra Krecere nevarēja iztikt bez mākslas un iedvesmoja savu radošo darbu no mūzikas, operas, skulptūras, ezotērisma, psiholoģijas, vēstures un mitoloģijas.

Radot individuāli pasūtītus portretus, viņa vienmēr spēj atrast unikālus personības aspektu. Viņas portreti nekad nav vienkārši reprezentatīvi darbi, drīzāk tie vienmēr tiek veikti ar personas izpēti: viņa gaumi, īpašības, izpausmes, saistībā ar profesijas vai ģimenes ietekmi. Profesionālām vajadzībām Indra vienmēr ir strādājusi citās jomās, kas saistītas ar mākslu un vizuālo pasauli, piemēram, vitrīnu iekārtošana tirdzniecības centros Rīgā, interjera dizains, freskas Itālijā un Latvijā.

Indra ir arī strādājusi izglītības pasaulē kā bērnu un jauniešu mākslas skolotāja. Jau vairākus gadus viņa bija oficiālā māksliniece Kandavas pašvaldībā Latvijā. Indrai ir bijuši nozīmīgi uzdevumi realizācijai ar dažādām vēsturiskām un mitoloģiskām tēmām. Viņa ir piedalījusies vairākās izstādēs gan personīgi, gan kopā ar citiem māksliniekiem Latvijā un Itālijā (Pjemontē un Lacio). Viņa gleznas ir daļa no privātajām kolekcijām Eiropā (Latvijā, Itālijā, Dānijā, ASV, Vācijā uc).

© 2018 by Indra Krecere   Tel. 39 3481731918   Email: krecereindra@gmail.com

  • LinkedIn Icona sociale
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now